Hollywood’un yıldız isimlerindendi! Kathleen Turner’ı bastonuyla görenler tanıyamadı

‘Vücut Isısı’, ‘Masumiyetin İntiharı’, ‘Tutku Suçları’ gibi filmlerde vamp kadın olarak sergilediği performanslarıyla hafızalara kazınan Hollywood oyuncusu Kathleen Turner’a yıllar acımadı.

Romancing the Stone yıldızı, geçtiğimiz günlerde Manhattan şehir merkezinde bastonuyla yürüyüş yaparken görüntülendi.

BİR DÖNEMİN EN PARLAK YILDIZIYDI

1980’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran ünlü, beş ay önce Bradley Cooper’ın iddialı projesi Maestro’nun NewYork’taki gösterimine katılmıştı.

1980’LER VE 90’LAR’A DAMGA VURMUŞTU

Turner, kariyerinin zirvesini 1980’lerde yaşamıştı. Başrolünü William Hurt ile paylaştığı Body Heat adlı filmle kariyerinde zirveye ulaşmıştı.

Daha sonra da Prizziler’in Onuru (Prizzi’s Honor) Kazara Turist (Accidental Tourist) gibi yapımlar için kamera karşısına geçen Oscar adayı oyuncu, Robert Zemeckis’in imzasını taşıyan Romancing the Stone ve onun devamı olan The Jewel of the Nile ile hafızalara kazındı.

BİRBİRİMİZE AŞIK OLABİLİRDİK”

Romancing the Stone ve onun devamı olan The Jewel of the Nile projelerinde Michael Douglas ile birlikte rol alan Kathleen Turner, konuyla ilgili: ‘Sanırım birbirimize aşık olabilirdik. Ama Diandra geri döndü ve böylece Michael’ın bunun için uygun olmadığı ortaya çıktı. Sonra her şey bitti çünkü başka bir kadının ilişkisine karışamam.’ demişti.

GÖRENLER ŞAŞIRDI

Turner, geçtiğimiz günlerde Manhattan’da Chinatown’daki gezintisi sırasında görüntülendi. Gri bir kazak, siyah pantolon, siyah palto ve aynı renk rahat ayakkabılar giyen Turner, elindeki bastonla yürürken zorlandı. Ünlü ismi görenler: ‘Yıllar ona acımamış’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir